kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 21.06.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 21.06.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

29.05.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
N/n sprawca, z wykorzystaniem sieci internetowej za pośrednictwem komunikatora internetowego, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 130 zł w ten sposób, że po otrzymaniu pieniędzy nie przesłał zakupionego placu zabaw dla dzieci oraz nie dokonał zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.06.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
N/n sprawca, doprowadził mieszkankę gm. Podedwórze do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w kwocie 2.600 zł  w ten sposób, że za pośrednictwem komunikatora internetowego nawiązał kontakt z pokrzywdzoną pod pozorem chęci zakupu dziecięcego wózka turystycznego wystawionego do sprzedaży na portalu ogłoszeniowym, a następnie przesłał w/w na pocztę e-mail link prowadzący do strony internetowej służącej do pozyskiwania danych logowania do bankowości elektronicznej i po uzyskaniu dostępu do rachunku pokrzywdzonej w banku, aktywował nowe urządzenie dostępowe i wykonał przelew na w/w kwotę. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.06.2022r. SOSNÓWKA, 
Funkcjonariusze KP  Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki Piaggio 42-letniego mieszkańca gm. Sosnówka, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

21.06.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. ZAHAJKOWSKA
Funkcjonariusze KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 37-letniegomieszkańca gm. Komarówka Podlaska, który kierował samochodem m-ki BMW będąc w stanie nietrzeźwości:2,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.