Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 21.05.2019

Policyjna kronika zdarzeń 21.05.2019

30.03.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Sprawca podający się za mieszkańca Mławy oferował sprzedaż telefonu komórkowego marki SAMSUNG GALAXY NOTE 9, przyjął zapłatę na wskazany rachunek bankowy, po czym nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego telefonu oraz zerwał z nim kontakt.

14.05.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca wykorzystując Internet, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetworzenie danych, gdzie wykorzystując kartę kredytową jednego z banków dokonał przekazania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku bankowym na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

21.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału d/w z PPM KMP w Białej Podlaskiej, wykonując czynności służbowe w sprawie ukrycia dokumentów przewozowych CMR zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie powyższego przestępstwa, którym okazał się 51-letni obywatel Białorusi. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Policjanci odzyskali również utracone dokumenty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.