kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 21.01.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 21.01.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

20.01.2021 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca po przełamaniu haseł dostępowych, uzyskał nieuprawniony dostęp do konta na portalu społecznościowym należącego do mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie wysłał wiadomości z prośbą o pożyczkę BLIK do jego znajomych, w skutek czego jedna osoba pokrzywdzona przekazała dwa kody BLIK, które wykorzystano do realizacji dwóch płatności po 500 zł na portalu aukcyjnym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.01.2021r. HORBÓW-KOLONIA, 
Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym,doprowadził obywatela Białorusi do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w kwocie ponad 4 tysięcy złotych oferując do sprzedaży trzy karty graficzne, a następnie po otrzymaniu zapłaty przesłał kurierem puste opakowania. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.01.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, usiłował doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia mieniem nieokreślonej jak dotąd liczby osób, poprzez wprowadzenie ich w błąd, poprzez bezprawne uzyskanie dostępu do konta pokrzywdzonej mieszkanki Białej Podlaskiej na portalu społecznościowym i komunikatora internetowego za pomocą którego, rozesłał do znajomych pokrzywdzonej, wiadomość z prośbą o przesłanie blikiem różnych kwot pieniędzy. W wyniku tego mieszkanka Warszawy przesłała blikiem kwotę 500 zł. Pozostałe osoby skontaktowały się z pokrzywdzoną telefonicznie i nie wpłaciły żądanej kwoty pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.01.2021r. TERESPOL,  ul. WOJSKA POLSKIEGO
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali kierującą pojazdem m-ki Seat 23-letnią mieszkankę gm. Terespol znajdującą się w stanie nietrzeźwości: 0,82 promila  alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierująca bez uprawnień. Postępowania prowadzi KP Terespol.

11.01.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. OKÓLNA 
Nieznany sprawca, z nie zamkniętego samochodu osobowego marki Toyota, dokonał kradzieży dwóch szlifierek kątowych na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.