Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 21.01.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 21.01.2020.

21.01.2020 r. KOSTOMŁOTY,

Nieznany sprawca włamał się do garażu, skąd dokonał kradzieży mienia w postaci 20 l benzyny, akumulatora, lewarka samochodowego i klucza do kół. na szkodę mieszkanki  gm. Kodeń.

26.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca w sposób nieautoryzowany wykorzystał dane firmy i zawarł z operatorem sieci komórkowej dwie umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych wraz z aparatami komórkowymi. Postępowanie prowadzi KMP W Białej Podlaskiej.

06.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca za pośrednictwem sieci Internet, usiłował doprowadzić mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że na adres jego poczty elektronicznej przesłał wiadomość, wzywając pokrzywdzonego do uregulowania zaległej płatności za korzystanie ze sklepu, a następnie w dniu 20 stycznia 2020 r. usiłował dokonać płatności przy użyciu jego numeru karty bankowej, lecz zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na brak autoryzacji płatności przez pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. N/n sprawca na stronie internetowej zaoferował sprzedaż fotelika i po otrzymaniu od pokrzywdzonej przelewu na wskazane konto nie wywiązał się z warunków umowy, usunął ogłoszenie i zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.01.2020 r. OGRODNIKI, 

Funkcjonariusze  Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 69-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który kierował samochodem osobowym marki Mazda,  będąc w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.