kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 20-27.12.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 20-27.12.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

25.12.2021r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia samochodu m-ki Renault Master, poprzez uderzenie twardym przedmiotem w przednią szybę co spowodowało wgłębienie w części środkowej i pajączkowate pęknięcia na szkodę firmy leasingowej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.12.2021r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawcy dokonali zniszczenia drewnianych drzwi wejściowych do mieszkania oraz wybicia szyb w dwóch oknach, powodując straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie za pośrednictwem telefonu komórkowego grozili zniszczeniem pozostałych okien. Groźby te wzbudziły w pokrzywdzonym uzasadnioną obawę ich spełnienia. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.12.2021r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca, na portalu internetowym doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi w ten sposób, że oferował do sprzedaży 4 nowe opony, za który przyjął zapłatę, lecz do chwili obecnej nie przesłał go zamawiającemu i nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.12.2021r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca, za pośrednictwem strony internetowej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, wprowadzając ją w błąd w ten sposób, że pod pozorem zakupu ubrań dziecięcych od pokrzywdzonej przesłał fałszywy link do odbioru płatności, a następnie wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych i pozyskał dane karty płatniczej przypisanej do rachunku pokrzywdzonej, po czym dokonał wypłaty w/w kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.12.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. KRÓLOWEJ JADWIGI

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że 42-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował samochodem marki VW Passat, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.12.2021r. KOMARNO-KOLONIA

Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego ciągnikiem rolniczym m-ki Ursus 36-letniego mieszkańca gm. Konstantynów, będącego w stanie nietrzeźwości: 3,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

20.12.2021r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznani sprawcy,włamali się do  niezamieszkałego budynku mieszkalnego, gdzie zdemontowali piece kaflowe, z których  skradli  drzwiczki, ruszta, fajerki, dodatkowo części mechaniczne ze zdemontowanej lodówki oraz dokonali zerwania i kradzieży instalacji elektrycznej i licznika energii, dodatkowo dokonali włamania do garażu z którego wnętrza skradli aluminiową łódkę wędkarską na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.