Policyjna kronika zdarzeń
Aktualności z powiatu Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 20-23.09.2018

Policyjna kronika zdarzeń 20-23.09.2018.

11 sierpnia 2018 r., GMINA KONSTANTYNÓW
W piątek janowski komisariat został powiadomiony, że 44-latek z gminy Konstantynów podczas kłótni z żoną złamał jej palec.

20 września 2018 r., GMINA BIAŁA PODLASKA
Na terenie jednej ze szkół gminy Biała Podlaska nieznany sprawca przywłaszczył telefon komórkowy marki Huawei Mate 10 Lite o wartości 1.000 złotych, na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska.

21 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOLNOŚCI
Na terenie podwórka mieszczącego się na Placu Wolności ujawniono  leżący na ziemi pocisk karabinowy. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że kolejne pociski mogą znajdować się w pomieszczeniu gospodarczym należącym do 65-latka z Białej Podlaskiej. Przeszukanie dokonane u mężczyzny potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Ujawnili oni i zabezpieczyli sześć pocisków karabinowych. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że amunicja pochodzi z pomieszczenia gospodarczego należącego do 35-letniego bialczanina, który znalazł ją przypadkowo.

21 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC RUBINA
Nieustalony do chwili obecnej sprawca w jednym z bialskich lokali, wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, prawdopodobnie z kieszeni jego spodni, ukradł portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 150 złotych.

20 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ZAGRODOWA
W piątek bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że nieznany sprawca w nieustalony sposób, bez upoważnienia, dokonał autoryzacji ekspresowego przelewu bankowego w kwocie 1.950 Euro z rachunku pokrzywdzonego.

07 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA
W piątek bialska komenda przyjęła zawiadomienie o włamaniu na konto bankowe mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się na konto bankowe, a następnie bez upoważnienia z tego konta wykonał trzy przelewy w łącznej kwocie 159,68 Euro.

21 września 2018 r., TERESPOL
Kryminalni z Terespola i bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że  w jednym  z terespolskich sklepów sprzedawane są zabawki oznaczone podrobionymi znakami towarowymi producentów. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli różnego rodzaju zabawki. Ich czarnorynkowa wartość to 5.000 złotych.

21 września 2018 r., ŁOBACZEW MAŁY, ul. FORTECZNA
43-latek z gminy Terespol kierował samochodem osobowym marki Ford Galaxy mając prawie trzy promile alkoholu w organizmie.

21 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA,  ul. WARSZAWSKA
Nieznany sprawca, kopiąc w bok koła roweru, którym kierował 9-latek z Białej Podlaskiej, doprowadził do jego przewrócenia i stoczenia się wraz z rowerem z górki, w wyniku czego chłopiec doznał obrażeń lewej nogi.

21 września 2018 r., GMINA TERESPOL
Nieznany sprawca na terenie zajazdu ukradł telefon komórkowy marki Samsung Galaxy J7 o wartości 1.000 złotych, na szkodę mieszkanki gminy Terespol.

21 września 2018 r., DUBÓW
Nieustalony do chwili obecnej sprawca podający się za mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego oszukał mieszkańca gminy Łomazy na portalu internetowym OLX.pl. Oszust wystawił na sprzedaż na tym portalu konsolę do gier Sony PlayStation, którą zgłaszający kupił za kwotę 900 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego urządzenia.

21 września 2018 r., OGRODNIKI
Bialski ruch drogowy zatrzymał do kontroli drogowej 41-latkę z gminy Biała Podlaska, która kierowała samochodem osobowym marki VW Polo mając prawie dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

10 lipca 2018 r., GMINA JANÓW PODLASKI
W niedzielę janowski komisariat został powiadomiony przez mieszkańca Warszawy, że mieszkaniec gminy Janów Podlaski usunął dwa słupki graniczne i dwa kamienie geodezyjne na granicy działek, z których jedna należy do pokrzywdzonego.

22 września 2018 r., PISZCZAC
Kryminalni z Terespola zatrzymali 22-latka z Piszczaca, który posiadał przy sobie niewielką ilość amfetaminy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.