Policyjna kronika zdarzeń
Aktualności z powiatu Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 20-22.07.2018

Policyjna kronika zdarzeń 20-22.07.2018.

07.07.2018r. ROSKOSZ, 

Grupa nieznanych sprawców, wspólnie i w porozumieniu, poprzez zadawanie uderzeń pięściami oraz kopanie, dokonała pobicia trojga mieszkańców Białej Podlaskiej. Ponadto sprawcy uszkodzili pojazd jednego z pokrzywdzonych, marki Subaru Forester poprzez wgniecenie i zarysowanie karoserii, wybicie szyby i urwanie lusterka. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.05.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. PARTYZANTÓW
Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia pozostawionych w bankomacie pieniędzy w kwocie 1000zł. Na szkodę mieszkańca gminy Drelów.

20.07.2018r. DRELÓW, 

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w dniu 20.07.2018 roku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-letni mieszkaniec gm. Drelów, trzeźwy, podczas wykonywania prac konserwacyjnych przy kombajnie zbożowym nie zachował należytej ostrożności w następstwie czego doznał obrażeń ciała. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

19.07.2018r MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. BRZESKA

Nieznany sprawca z piwnicy bloku dokonał kradzieży dwóch rowerów marki Merida i Grand o łącznej wartości około 800zł na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

20.07.2018r. TERESPOL,  ul. WOJSKA POLSKIEGO

Nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela na szkodę obywatelki Białorusi z zawartością pieniędzy oraz karty bankomatowej. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

19.07.2018r MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski na miejscu kolizji drogowej ujawnili kierującego samochodem marki Opel Omega 35-letniego mieszkańca powiatu radzyńskiego, znajdującego się w stanie nietrzeźwości – pobrano krew do badań.

20.07.2018r. STRZAKŁY

W trakcie wykonywania czynności służbowych funkcjonariusze ZPI KP w Międzyrzecu Podlaskim ustalili, że 22-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski kierując samochodem osobowym marki Volkswagen Passat nie zatrzymał się do kontroli drogowej, pomimo użytych sygnałów świetlnych i dźwiękowych z oznakowanego pojazdu służbowego. W/w przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu, złożył wyjaśnienia i został zwolniony.

19.07.2018r KĄTY,

Nieznany sprawca, wykorzystując dane osobowe mieszkańca gm. Kodeń bez jego wiedzy i zgody przez Internet zawarł umowę o pożyczkę czym naraził pokrzywdzonego na straty. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.