kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 20.07.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 20.07.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

09.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę kasjerki sklepu wprowadził ją w błąd w trakcie rozmieniania pieniędzy. Z rozmienianej kwoty schował 90 zł po czym oświadczył kasjerce, że wydała mu za mało pieniędzy. Kasjerka po ponownym przeliczeniu pieniędzy dopłaciła sprawcy jeszcze 90 zł.

01.06.2020 r.gm. Międzyrzec Podlaski,
Nieznany sprawca podpisał się imieniem i nazwiskiem pokrzywdzonego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski na wstępnie wypełnionej fakturze VAT oraz dokonał podrobienia jednorazowej umowy kontraktacyjnej. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

19.07.2020 r. OSTRÓW, 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 20-letniego mieszkańca Środy Śląskiej, który kierował samochodem osobowym Kia będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem 1,28 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

20.07.2020 r. WOSKRZENICE MAŁE, 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki RHON 60-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem 1,6 promila alkoholu w organizmie.

01.07.2020 r. WORONIEC,
Nieznany sprawca będąc do tego nieuprawnionym dokonał wykoszenia i zaboru bliżej nieustalonej ilości trawy z wyznaczonej przez geodetę palikami ekologicznej łąki, czym spowodował straty na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.07.2020 r. MAŁASZEWICZE,
Nieznani sprawcy po uprzednim zerwaniu plomb ochronnych dokonali włamania do kontenera skąd skradli szczoteczki do zębów oraz elektromechaniczny sprzęt gospodarstwa domowego na szkodę firmy logistycznej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.