kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 20.06.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 20.06.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

20.06.2022r. WYGNANKA,
Funkcjonariusze PP Sławatycze wykonując czynności na miejscu interwencji ustalili, że 38-letni mieszkaniec gm. Sosnówka będąc w stanie nietrzeźwości 3,1 promila alkoholu w organizmie kierował ciągnikiem rolniczym m-ki Ursus, pomimo orzeczonego zakazu wydanego przez Sąd. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

09.06.2022r.gm. Międzyrzec Podlaski, 
Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu społecznościowego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę gm. Międzyrzec Podlaski do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że oferował sprzedaż zestawu mebli ogrodowych, a następnie po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonej nie przesłał zakupionego towaru, jak również nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.06.2022r.gm. DRELÓW, 
Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu internetowego doprowadził mieszkańca gm. Drelów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że zaoferował sprzedaż maszyny rolniczej, a następnie po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonego nie przesłał mu zakupionego towaru, jak również nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.06.2022r.gm. ZALESIE,
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkańca Warszawy do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi poprzez wprowadzenie   w błąd co do realizacji czynności związanych ze sprzedażą i dostawą sukienki za pośrednictwem portalu internetowego, w ten sposób, że przesłał link do płatności, a następnie bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych na rachunku bankowym dokonując jednorazowej wypłaty BLIK pieniędzy z bankomatu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.06.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego został doprowadzony do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi poprzez wprowadzenie go w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy sprzedaży domku ogrodowego przez n/n sprawcę za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, z którego pokrzywdzony otrzymał link do witryny sklepu internetowego, gdzie ostatecznie dokonał zakupu. Po otrzymaniu pieniędzy sprzedający nie przesłał przedmiotu transakcji, zaprzestał kontaktu z pokrzywdzonym oraz nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.06.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,ul. LECHA KACZYŃSKIEGO
Funkcjonariusz KP Międzyrzec Podlaski wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej ustalił, że 41-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego, kierowała samochodem osobowym marki Toyota będąc w stanie nietrzeźwości: 0,58 promila alkoholu   w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.