Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 20.03.2019

Policyjna kronika zdarzeń 20.03.2019

19.03.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Funkcjonariusze do walki z Przestępczością Gospodarczą Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, realizując informacje własne ustalili, że 43-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego w miejscu zamieszkania rozlewała alkohol niewiadomego pochodzenia. W toku przeszukania ujawniono butelki szklane i plastikowe, puste oraz z zawartością cieczy o zapachu alkoholu, o pojemności od 500 ml do 2 litrów. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

15.03.2019r. CICIBÓR DUŻY, 

Nieznany sprawca w nieustalonych okolicznościach, z zaparkowanego autobusu marki Mercedes, dokonał kradzieży dowodu rejestracyjnego oraz karty do tankowania na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

17.03.2019r. KORCZÓWKA, 

Nieznany sprawca z terenu posesji, dokonał kradzieży włókniny do przykrywania bel, o wymiarach 12/25m na szkodę mieszkańca gm. Łomazy.

25.02.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Osoba podająca się za mieszkańca Lublina na portalu internetowym dokonała oszustwa poprzez wprowadzenie w błąd co do stanu technicznego oraz zgodności modelu licznika do samochodu osobowego marki VOLVO

19.02.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu internetowego dokonał kradzieży tożsamości w postaci danych osobowych wraz z numerem PESEL na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

19.03.2019r. ŁOMAZY

Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, dokonał wpływu na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych, poprzez wykonanie nieautoryzowanych przelewów z karty kredytowej banku na szkodę mieszkańca gm. Łomazy.

20.03.2019r. HORODYSZCZE,  ul. ZAMKOWA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej 32-letniego mieszkańca gm. Wisznice, który kierował motorowerem marki SIMSON będąc w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.