Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Biała Podlaska Janów Podlaski Konstantynów Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Wisznice Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 20.03.2018

Policyjna kronika zdarzeń 20.03.2018.

18 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. OKOPOWA
Nieznany sprawca ukradł z mieszkania, z portfela znajdującego się w torebce, pieniądze w kwocie 650 złotych, na szkodę mieszkanki gminy Wisznice.

26 lutego 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony przez mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, że oszukała go zagraniczna firma. Firma ta oferowała do sprzedaży produkty stalowe, za które zgłaszający zapłacił prawie 24.000 złotych. Pomimo to nie otrzymał on zakupionego towaru.

08 marca 2018 r., GRABANÓW
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Mieszkanka gminy Biała Podlaska kupiła na stronie internetowej diamondshoes.store buty sportowe marki NIKE Air Force, za które zapłaciła 179,99 złotych. Do dzisiaj nie otrzymała zakupionego obuwia.

19 marca 2018 r., JANÓW PODLASKI, ul. BAKALIOWA
Wczoraj zawiadomienie o oszustwie internetowym przyjął także janowski komisariat. Osoba podająca się za Izabelę Z. na portalu społecznościowym Facebook oferowała do sprzedaży telefon komórkowy marki iPhone 5S, który pokrzywdzona z gminy Nowe Skalmierzyce kupiła za 320 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała do chwili obecnej zakupionego urządzenia.

19 marca 2018 r., WISZNICE
Nieznany sprawca podający się za serwisanta terminali płatniczych oszukał pracownicę jednego z wisznickich sklepów. Oszust zadzwonił do niej i pod pretekstem  aktualizacji terminali nakłonił ją do wydrukowania pięciu kodów o łącznej wartości 1.500 złotych. Następnie pracownica w trakcie rozmowy telefonicznej podała oszustowi kody, które zostały przez niego wykorzystane.

20 marca 2018 r., KONSTANTYNÓW
Do identycznego oszustwa doszło wczoraj w Konstantynowie. Pracownica sklepu wydrukowała sześć kodów doładowujących o łącznej wartości 1.800 złotych. Podała je w trakcie rozmowy telefonicznej z osobą podającą się za serwisanta terminali płatniczych, która miała w ten sposób skonfigurować urządzenie. Oszust wykorzystał kody.

05 grudnia 2017 r., GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że 55-latek z gminy Międzyrzec Podlaski przywłaszczył ponad 734 litry oleju napędowego o łącznej wartości prawie 4.000 złotych na szkodę jednej z warszawskich firm. Mężczyzna tankował swoje pojazdy korzystając z karty paliwowej, której nie zwrócił firmie po zakończeniu z nią współpracy.

19 marca 2018 r., BORDZIŁÓWKA
Policjanci wisznickiej patrolówki zatrzymali 18-latka z gminy Rossosz, który w miejscu zamieszkania posiadał niewielką ilość marihuany.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.