Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 20.01.2020

Policyjna kronika zdarzeń 20.01.2020.

19.01.2020 r. RZECZYCA

Mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski) dokonała kradzieży telefonu komórkowego wraz z pieniędzmi znajdującymi się w etui telefonu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.01.2020r. MAŁASZEWICZE MAŁE,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca powiatu. N/n osoba za pośrednictwem ogłoszeniowej strony internetowej oferowała apartament w Zakopanem. Po przelaniu pieniędzy przez pokrzywdzonego na wskazane przez sprawcę konto bankowe, zamieszczający w/w ogłoszenie zaprzestał kontaktu z pokrzywdzonym, jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

03.01.2020 r. WERCHLIŚ,

25-letni mieszkaniec gm. Sarnaki, kierował pojazdem mechanicznym m-ki Audi, w którym w trakcie kontroli drogowej stwierdzono ingerencję we wskazanie drogomierza pojazdu. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

20.01.2020 r. TERESPOL,  ul. CZERWONEGO KRZYŻA

F-sze ZPI KP zatrzymali 55-letniego mieszkańca Terespola, który kierował rowerem wbrew orzeczonemu przez Sąd zakazowi. Postepowanie prowadzi KP Terespol.

20.01.2020 r. HORBÓW-KOLONIA, 

F-sze ZPI KP Terespol wykonując czynności na miejscu interwencji w sprawie zakłócenia porządku publicznego, ustalili że 52-letni mieszkaniec gm. Piszczac kierował samochodem osobowym m-ki BMW, będąc w stanie nietrzeźwości:2,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

20.01.2020 r. BORDZIŁÓWKA,

Funkcjonariusze ZPI KP Wisznice wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 57-letni mieszkaniec gm. Łomazy kierował sam. osobowym m-ki Audi będąc w stanie nietrzeźwości: 2,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.