Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 20.01.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 20.01.2020.

19.01.2020 r. RZECZYCA

Mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski) dokonała kradzieży telefonu komórkowego wraz z pieniędzmi znajdującymi się w etui telefonu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.01.2020r. MAŁASZEWICZE MAŁE,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca powiatu. N/n osoba za pośrednictwem ogłoszeniowej strony internetowej oferowała apartament w Zakopanem. Po przelaniu pieniędzy przez pokrzywdzonego na wskazane przez sprawcę konto bankowe, zamieszczający w/w ogłoszenie zaprzestał kontaktu z pokrzywdzonym, jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

03.01.2020 r. WERCHLIŚ,

25-letni mieszkaniec gm. Sarnaki, kierował pojazdem mechanicznym m-ki Audi, w którym w trakcie kontroli drogowej stwierdzono ingerencję we wskazanie drogomierza pojazdu. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

20.01.2020 r. TERESPOL,  ul. CZERWONEGO KRZYŻA

F-sze ZPI KP zatrzymali 55-letniego mieszkańca Terespola, który kierował rowerem wbrew orzeczonemu przez Sąd zakazowi. Postepowanie prowadzi KP Terespol.

20.01.2020 r. HORBÓW-KOLONIA, 

F-sze ZPI KP Terespol wykonując czynności na miejscu interwencji w sprawie zakłócenia porządku publicznego, ustalili że 52-letni mieszkaniec gm. Piszczac kierował samochodem osobowym m-ki BMW, będąc w stanie nietrzeźwości:2,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

20.01.2020 r. BORDZIŁÓWKA,

Funkcjonariusze ZPI KP Wisznice wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 57-letni mieszkaniec gm. Łomazy kierował sam. osobowym m-ki Audi będąc w stanie nietrzeźwości: 2,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.