kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 19-20.10.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 19-20.10.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

26.06.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Mieszkanka Białej Podlaskiej dokonała przywłaszczenia 2 szt. tabletów użyczonych do nauki zdalnej przez jedną ze szkół w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA JANA PAWŁA II
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu osobowego marki Opel poprzez uderzenie kawałkiem masy bitumicznej w szybę czołową pojazdu i wybicie jej na szkodę mieszkańca Białej  Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.10.2021r. ZASTAWEK, 
Funkcjonariusze zatrzymali 43-letniego mieszkańca gm. Terespol, kierującego motorowerem marki Borton Motors, w którym ujawniono niezgodności wskazania drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

19.10.2021r. KOPYTÓW-KOLONIA, 
Funkcjonariusze zatrzymali 46-letniego mieszkańca gm. Kodeń, kierującego samochodem m-ki Citroen, w którym ujawnili niezgodności wskazania drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

19.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANA III SOBIESKIEGO 
Nieznany sprawca w nieustalony sposób dostał się do zamkniętego samochodu marki Volkswagen, a następnie z wnętrza z saszetki znajdującej się na przednim siedzeniu dokonał zaboru pieniędzy na szkodę ob. Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.10.2021r. BEREZÓWKA, 
Funkcjonariusze zatrzymali 31-letniego mieszkańca gm. Rokitno, który nie zastosował się do orzeczonego wyrokiem Sądu zakazu prowadzenia pojazdów i kierował samochodem osobowym marki Audi  po drodze publicznej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

20.10.2021r. DOBROMYŚL, 
Funkcjonariusze zatrzymali 35-letniego mieszkańca gm. Kodeń, który znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie kierował ciągnikiem rolniczym w ruchu lądowym. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.