Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 19.11.2019

Policyjna kronika zdarzeń 19.11.2019

02.04.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem sklepu internetowego zamieścił ofertę  sprzedaż butów sportowych, z której skorzystała pokrzywdzona i po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonej nie wywiązał się z warunków zawartej umowy, nie wysłał zakupionego towaru, ani nie zwrócił pieniędzy, zrywając całkowicie kontakt.

28.09.2019 r. WISZNICE, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Wisznice. Nieznana osoba podająca się za mieszkańca Piły za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferowała do sprzedaży piłę ukosową. Po wpłaceniu przez pokrzywdzonego ustalonej kwoty do dnia dzisiejszego nie przesłała zamówionego towaru, nie dokonała zwrotu pieniędzy oraz zerwała kontakt telefoniczny.

19.11.2019 r. POROSIUKI,

Funkcjonariusze  Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego, ustalili iż 41-letni mieszkaniec Białej Podl.  kierował pojazdem Opel Corsa będąc w stanie nietrzeźwości. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Kierującego zatrzymano w „policyjnym areszcie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.