Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 19.11.2018

Policyjna kronika zdarzeń 19.11.2018.

16.11.2018r.  BIAŁA PODLASKA,  ul. SITNICKA,

Nieznany sprawca z zaparkowanego na parkingu sklepowym pojazdu marki Nissan, dokonał kradzieży torebki z zawartością dokumentów, telefonu komórkowego oraz pieniędzy na szkodę obywatelki Białorusi.

20.10.2018r. RAKOWISKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.  Sprawca podający się za mieszkańca gm. Jędrzejów oferował do sprzedaży nowe dyski marki Samsung. Pomimo zamówienia nowych dysków marki Samsung D3 Station 2T wraz z kompletnym wyposażeniem pokrzywdzony otrzymał dyski używane i częściowo uszkodzone wewnętrznie, w uszkodzonych opakowaniach. Sprzedający po odesłaniu mu towaru, nie odebrał go oraz nie zwrócił pieniędzy.

16.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska na podstawie materiałów własnych ustalili, że n/n sprawca za pośrednictwem serwisu internetowego doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem podczas transakcji kupna – sprzedaży urządzenia „Thermomix”. Pokrzywdzona wpłaciła pieniądze w żądanej kwocie na podany przez sprzedającego nr rachunku bankowego. Do chwili obecnej  nie otrzymała zamówionego towaru, ani zwrotu wpłaconych pieniędzy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.