Policyjna kronika zdarzeń
Biała Podlaska Kodeń Kronika policyjna Rokitno Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 19.06.2018

Policyjna kronika zdarzeń 19.06.2018.

24.05.2018r. ŁOBACZEW DUŻY

33 i 62-letni mieszkańcy gm. Terespol dokonali pobicia mężczyzny, używając wobec niego m.in. siły fizycznej oraz zadania ciosu pięścią  w twarz, w wyniku czego pokrzywdzony doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

14.06.2018r.  BIAŁA PODLASKA

Nieznany sprawca, dostał się do zamkniętego mieszkania, po czym z jego wnętrza dokonał kradzieży pieniędzy oraz kosztowności na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.06.2018r. gm. ROKITNO

Mieszkaniec Niemiec zawiadomił, że właściciel warsztatu samochodowego dokonał przywłaszczenia jego pojazdu marki VW. Auto pozostawił do naprawy i do chwili obecnej nie odzyskał pomimo kilkukrotnych wezwań do jego wydania. Straty oszacowane zostały na kwotę około 45000 zł na szkodę zgłaszającego.

16.06.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOLNOŚCI

Nieznany sprawca, dokonując uderzeń przez zasunięte zewnętrzne żaluzje, dokonał uszkodzenia dwóch szyb wystawowych w budynku kiosku, na szkodę spółki z siedzibą w Warszawie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.06.2018r SŁAWACINEK STARY

Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia powłoki lakierniczej pojazdu m-ki Skoda, poprzez rozlanie na nią nieustalonej substancji, na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska.

19.06.2018r. KODEŃ

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Kodnia. Sprawca przy zakupie poprzez portal internetowy, kompletnej ramy motoroweru m-ki ROMET nie wywiązał się z warunków umowy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.