Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 19.04.2018

Policyjna kronika zdarzeń 19.04.2018.

19 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA
Nieznany sprawca włamał się do mieszkania wyłamując zamek w drzwiach. Po przeszukaniu pomieszczeń ukradł pieniądze w kwocie  50 złotych na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

16 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o kradzieży elektronarzędzi. Nieustalony do chwili obecnej sprawca z hali produkcyjnej jednej z bialskich firm ukradł ładowarkę marki Makita, baterię marki Makita, wiertarkę marki Makita, suwmiarkę elektroniczną, wkrętarkę marki Festool oraz pirometr, o łącznej wartości 2.800 złotych.

09 marca 2018 r., TERESPOL, ul. WOJSKA POLSKIEGO
Wczoraj obywatel Białorusi powiadomił terespolski komisariat, że oszukano go na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Nieznana osoba wystawiła na sprzedaż na tym portalu telefon komórkowy marki iPhone 6, który zgłaszający kupił za kwotę 340 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego urządzenia.

19 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOJSKA POLSKIEGO
Funkcjonariusze z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili sprawcę kradzieży saszetki z fakturami, paragonami i pieniędzmi w kwocie 4.000 złotych, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Sprawcą okazała się być 32-latka z Białej Podlaskiej. Kobieta usłyszała zarzuty, do popełnienia których przyznała się.

19 kwietnia 2018 r., RZECZYCA, ul. RADZYŃSKA
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki VW Passat, którym kierował 57-latek z gminy Drelów. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

19 kwietnia 2018., BIAŁA PODLASKA

Śmiertelny wypadek na krajowej „dwójce”. Wczoraj tuż przed 23.00 na drodze krajowej numer 2 w Białej Podlaskiej doszło do tragicznego wypadku. W wyniku czołowego zderzenia Rovera z ciężarowym Dafem zginął kierowca osobówki, a ciężarówka zapaliła się. Bialscy śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Więcej w notatce: Śmiertelny wypadek na krajowej “dwójce”.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.