Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 19.03.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 19.03.2020.

16.03.2020 r. JANÓW PODLASKI,

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego dostał się  do jego wnętrza, a następnie, po dokonaniu penetracji  dokonał kradzieży pieniędzy, biżuterii oraz kluczyka do samochodu na szkodę mieszkanki Janowa Podlaskiego.

12.03.2020r. gm. Tuczna

Mieszkaniec gm. Tuczna zawiadomił o tym, iż mieszkaniec gm. Włodawa dokonał przywłaszczenia sprzętu rolniczego na jego szkodę. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

17.02.2020r. WITOROŻ, 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży 9 sztuk uli zasiedlonych rojami pszczół na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

16.03.2020r.MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca, wykorzystując stronę internetową, doprowadził pokrzywdzonego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi, wprowadzając pokrzywdzonego w błąd, co do rodzaju, producenta oraz realnej wartości sprzedawanego zegarka. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

19.03.2020r. KRZYWOWÓLKA-KOLONIA,

F-sze Zespołu Dzielnicowych PP w Sławatyczach zatrzymali do kontroli drogowej 51-letniego mieszkańca gm. Sławatycze, który kierował samochodem osobowym Audi, będąc w stanie nietrzeźwości 1,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.