kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 18-22.11.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 18-22.11.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

19.11.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkankę Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem podczas zakupu od niej za pomocą portalu internetowego telefonu komórkowego. Sprawca przesłał pokrzywdzonej fałszywe potwierdzenie dokonania przelewu a następnie odebrał telefonu przesłany przez pokrzywdzoną do wskazanego paczkomatu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

22.11.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,ul. PLAC JANA PAWŁA II
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Ford32-letniego mieszkańca gm. Drelów, który posiada orzeczony przez Sąd aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

22.11.2020 r. CZOSNÓWKA,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska.Nieznany sprawca sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, pod pozorem chęci zakupu towaru wystawionego w ogłoszeniu na portalu ogłoszeniowym doprowadził pokrzywdzoną do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że przesłał jej link do strony internetowej, gdzie pokrzywdzona podała dane swojej karty płatniczej umożliwiając transfer środków z tej karty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SŁONECZNA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że 25-letni mieszkaniec gm. Łomazy kierował samochodem osobowym m-ki BMW  będąc w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.11.2020 r. ZAHAJKI, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego z KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Opel mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego 22-letniego będącego w stanie nietrzeźwości:2,00 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

06.11.2020 r. gm. Międzyrzec Podlaski,
Nieznany sprawca dokonał oszustwa na szkodę firmy z/s gm. Biała Podlaska w ten sposób, że w odpowiedzi na zamieszczoną na portalu internetowym ofertę dotyczącą możliwości nabycia na terenie Szwecji naczepy samochodowej, po przeprowadzonych negocjacjach przelał na wskazany rachunek bankowy uzgodnioną kwotę, po czym z uwagi na długi czas oczekiwania na przygotowanie niezbędnej dokumentacji po skontaktowaniu się z centralą firmy sprzedającej ustalił, że został oszukany.Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec podlaski

21.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. OKOPOWA
Nieznany sprawca, z terenu klatki schodowej bloku wielorodzinnego, dokonał kradzieży roweru na szkodę mieszkańca Białej Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.10.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca w bliżej nieustalonym miejscu dokonał przywłaszczenia zagubionego uprzednio telefonu komórkowego na szkodę mieszkanki gm. Leśna Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.10.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. WARSZAWSKA
Dwaj nieznani mężczyźni poprzez uderzanie pięściami w głowę oraz kopanie po całym ciele dokonali pobicia mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, czym narazili pokrzywdzonego na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Z nieustalonej przyczyny zaistniał pożar garażu, w wyniku czego całkowitemu spaleniu uległ zaparkowany samochód oraz różnego rodzaju maszyny i narzędzia stolarskie o wartości ok. 20 – 30 tys. zł na szkodę mieszańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.