kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 18-22.08.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 18-22.08.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

14.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia powierzonego mu przez pokrzywdzonego w celu doładowania baterii, telefonu komórkowego na szkodę mieszkańca gm. Sarnaki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.08.2021r.BIAŁA PODLASKA, ul. JANA III SOBIESKIEGO 
W budynku jednopiętrowym usługowym na parterze, zaistniał pożar w pomieszczeniach zaplecza. Na chwilę obecną brak informacji na temat przyczyny pożaru. Trwa szacowanie poniesionych strat. Pożar nie zagrażał życiu lub zdrowiu innych ludzi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.            

28.06.2021r. RAKOWISKA, 
Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Krakowa doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym w ten sposób, że oferując na portalu społecznościowym na sprzedaż monety obiegowe o nominale 5 zł przyjął zapłatę i do dnia dzisiejszego nie wywiązał się z umowy nie zwracając pieniędzy, jak również nie przesyłając zakupionych monet. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.08.2021r.gm. Zalesie
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol realizując materiały własne zatrzymali 62-latka (zam. gm. Zalesie), który w miejscu swojego zamieszkania bez odpowiednich zezwoleń produkował alkohol etylowy w postaci bimbru. W trakcie przeszukania ujawniono i zabezpieczono alkohol oraz aparaturę do produkcji alkoholu. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

20.08.2021r. DUBÓW, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego PP Sławatycze wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 47-letni mieszkaniec gm. Łomazy kierował samochodem osobowym m-ki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

20.08.2021r. KONSTANTYNÓW, ul. JANOWSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej 25-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, który kierował samochodem osobowym marki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie, nie mając uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.