kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 18-21.11.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 18-21.11.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

29.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA

Nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia zgubionego wcześniej przez mieszkankę Terespola telefonu komórkowego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, 

Mieszkaniec Białej Podlaskiej dokonał wpłaty kwoty około 1000 złotych na rzekomo firmę maklerską. Nieznajomy mężczyzna skontaktował się z nim, proponując współpracę głównie w skupie i sprzedaży waluty. Pokrzywdzony założył kolejne konta, gdzie w dalszym ciągu był prowadzony przez tego samego mężczyznę odnośnie zarządzania kontami oraz pieniędzmi znajdującymi się na nich. Od dnia 16 listopada nie ma już kontaktu. Skontaktował się z Komisją Nadzoru Finansowego gdzie uzyskał informację, że działalność firmy na którą przelał gotówkę jest działalnością przestępczą i powinien jak najszybciej złożyć zawiadomienie o przestępstwie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.11.2021r. KOROSZCZYN,

Nieznani sprawcy na trasie przejazdu między krajem Włochy a terminalem odpraw celnych w Koroszczynie (gm. Terespol) po uprzednim przecięciu plandeki na dachu naczepy, z jej wnętrza dokonali kradzieży sprzętu AGD w postaci ekspresów do kawy na szkodę ob. Rosji. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

18.11.2021r.gm. Biała Podlaska

Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego, skąd skradł kosiarkę na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.

19.11.2021r.gm. Międzyrzec Podlaski

Nieznany sprawca, wykorzystując nieobecność domowników, po wejściu do domu jednorodzinnego przez drzwi garażowe, poprzez otworzenie ich kluczem, a następnie po wyważeniu kolejnych drzwi znajdujących się wewnątrz garażu, dokonał włamania do pokoi mieszkania a następnie z wnętrza jednego z nich, dokonał kradzieży: pieniędzy, srebrnych monet, złotej biżuterii oraz pozłacanych medali okolicznościowych na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.11.2021r. KONSTANTYNÓW, ul. SIEDLECKA

Funkcjonariusze zatrzymali 43-letniego mieszkańca gm. Konstantynów, który kierował samochodem osobowym VW będąc w stanie nietrzeźwości: 2,9 promila alkoholu w organizmie oraz pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonych przez sąd. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

20.11.2021r.gm. Międzyrzec Podlaski
31-letnia mieszkanka gm. Międzyrzec Podlaski dokonała zakupu urządzenia kuchennego. Zakupionego towaru ani zwrotu pieniędzy nie otrzymała do dnia dzisiejszego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.11.2021r. ZAHAJKI,

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dni 20.11.2021 roku około godziny 0.45 w miejscowości Zahajki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem m-ki Subaru 21-latek, zam. Międzyrzec Podlaski przewożąc pasażerkę, jadąc gminną drogą gruntową nie dostosował prędkości do warunków jazdy w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W wynik zdarzenia kierujący doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

20.11.2021r. PRZECHÓD, 

Policjanci ustalają okoliczności wypadku do którego doszło w dniu 20.11.2021 roku około godziny 12.30 w miejscowości Przechód. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letnia mieszkanka gm. Sosnowica kierując samochodem osobowym m-ki VW na skrzyżowaniu drogi nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla jadącego prawidłowo pojazdu Renault kierowanego przez 58-letniego mieszkańca Lublina, w wyniku czego pasażerka pojazdu VW z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

20.11.2021r. ZAKALINKI-KOLONIA,

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w dniu 20.11.2021 roku około godz. 17.00 w miejscowości Zakalinki-Kolonia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 41-letni mieszkaniec gm. Leśna Podlaska kierował rowerem, będąc w stanie nietrzeźwości: 1 promil alkoholu w organizmie. Wg jego relacji n/n kierujący n/n pojazdem wyprzedzając go zaczepił lusterkiem w wyniku czego mężczyzna przewrócił się wraz z rowerem doznając obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

20.11.2021r.gm. Biała Podlaska

Na terenie prywatnej posesji, n/n sprawca dokonał kradzieży katalizatora z samochodu osobowego marki VOLVO, na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.11.2021r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych na rachunku bankowym mieszkanki Białej Podlaskiej w ten sposób, że na jej adres mailowy wysłał link z płatnością, w którym pokrzywdzona miała zaakceptować transakcję. Po wejściu w przesłany link pokrzywdzona podała dane swojej karty płatniczej z kodem CCV, została przekierowana na stronę banku, gdzie potwierdziła transakcję poprzez sms z banku, po czym sprawca wykorzystując dane karty płatniczej przypisanej do rachunku dokonał nieuprawnionej jednorazowej płatności na szkodę zgłaszającej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.11.2021r. WOLA DUBOWSKA, 

Funkcjonariusze zatrzymali 48-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który kierował samochodem osobowym marki VW Golf znajdując się w stanie nietrzeźwości 1,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

17.11.2021r.gm. Biała Podlaska

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do garażu, skąd skradł pilarkę spalinową na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.

18.11.2021r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca po uprzednim dokonaniu kradzieży zdrapek z kiosku z prasą, chcąc utrzymać się w ich posiadaniu stosował siłę fizyczną polegającą na odepchnięciu pokrzywdzonej mieszkanki Białej Podlaskiej, która próbowała uniemożliwić mu ucieczkę. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.11.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. LUBELSKA

Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 45-letnią mieszkankę Białej Podlaskiej, która kierowała samochodem marki Skoda, pomimo orzeczonych  sądowych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznymi. W/w jest osobą poszukiwaną przez sąd celem odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności. Kobieta została doprowadzona do aresztu.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.