Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 18-20.10.2019

Policyjna kronika zdarzeń 18-20.10.2019

15.10.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca na portalu internetowym oferował do sprzedaży przyczepę kempingową, następnie po otrzymaniu pieniędzy stanowiących opłatę transportu, nie dostarczył zamówionego towaru, czym wprowadził pokrzywdzonego w błąd, co do zamiaru i możliwości wywiązania się z umowy.

20.10.2019r. PISZCZAC, ul. KODEŃSKA

Funkcjonariusze ZPI KP Terespol wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 52-letni mieszkaniec gm. Piszczac, będąc w stanie nietrzeźwości 1,6 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki BMW.

18.10.2019 r. DOBRYŃ DUŻY, 
Nieznani sprawcy z niezabezpieczonego, remontowanego budynku dokonali kradzieży  m.in. betoniarki, 15 przęseł rusztowania, materiałów oraz narzędzi budowlanych na szkodę  mieszkańca gm. Biała Podlaska .

19.10.2019r. ŻEROCIN,

Funkcjonariusze ZPI  KP  Międzyrzec Podl. zatrzymali 26-letniego mieszkańca gm. Drelów, który kierował samochodem osobowym m-ki Fiat: 0,50 promila alkoholu w organizmie.

19.10.2019 r. WYCZÓŁKI,

F-sze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 31-letni mieszkaniec Terespola kierował samochodem osobowym marki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie.

24.09.2019 r. gm. Tuczna

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Tuczna. Nieznana osoba oferowała do sprzedaży za pośrednictwem portalu internetowego zabawkę, za którą pokrzywdzona przelała pieniądze i do chwili obecnej nie otrzymała towaru jak również wpłaconej kwoty.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.