Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 18-20.05.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 18-20.05.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

16.03.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca za pomocą strony internetowej oferował do sprzedaży grill gazowy. Do chwili obecnej nie przesłał pokrzywdzonemu zamówionego towaru jak też zwrócił gotówki.

29.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. Za pośrednictwem sklepu internetu oferował do sprzedaży telefon komórkowy, gdzie po wpłaceniu przez pokrzywdzonego należności na wskazany rachunek nie wywiązał się z umowy i nie przekazał kupującemu towaru, jak też nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

F-sze Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej w trakcie wykonywanych czynności w sprawie doprowadzenia mieszkańca powiatu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przez n/n sprawcę podczas transakcji kupna/sprzedaży konsoli do gier, dokonanej za pośrednictwem serwisu społecznościowego ustalili, że sprawcą oszustwa jest 28-latek (bez stałego miejsca zameldowania) aktualnie przebywający w Areszcie Śledczym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska

Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.