kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 18-19.08.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 18-19.08.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

25.03.2020 r. gm. ROSSOSZ, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm.Rososz. W okresie od 25.03.2020 r. do 21.07.2020 r. nieznany sprawca, wykorzystując sieć internetową bankowości elektronicznej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, w bliżej nieokreślony sposób oraz bez upoważnienia, dokonał wpływu na automatyczne przetwarzanie danych na rachunku bankowym skutkiem czego doszło do nieuprawnionych bezgotówkowych transferów środków finansowych na szkodę mieszkanki gm. Rossosz.

18.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca wykorzystując nieobecność w mieszkaniu najemcy włamał się do jego wnętrza, skąd skradł wyroby jubilerskie ze złota oraz stali chirurgicznej oraz gotówkę. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.08.2020 r.gm. Międzyrzec Podlaski, 
N/n sprawca dokonał włamania do stojaka z butlami na gaz propan-butan, skąd dokonał kradzieży czterech butli z zawartością gazu na szkodę mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.