kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 18-19.01.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 18-19.01.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

08.01.2022r. WITULIN,
Nieznany sprawca dokonał zarysowania powłoki lakierniczej na 8 elementach karoserii samochodu m-ki Skoda zaparkowanego na posesji,czym spowodował straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

18.01.2022r.ŁÓZKI,
Funkcjonariusze zatrzymali kierującego pojazdem m-ki Daewoo 64-letniego mieszkańca gm. Drelów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2,20 promila alkoholu w organizmie. Ponadto w/w posiada obowiązujący, orzeczony wyrokiem Sądu zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

18.01.2022r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA 
Nieznany sprawca usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do budynku w ten sposób, że po otwarciu zabezpieczonych drzwi tarasowych dostał się do wnętrza, lecz zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na brak przedmiotów będących w jego zainteresowaniu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.01.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca poprzez podanie się telefonicznie za pracownika banku, doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 1300 zł, nakłaniając mieszkańca miasta do wygenerowania sześciocyfrowego kodu BLIK pod pozorem udaremnienia próby wyłudzenia pieniędzy z rachunku bankowego prowadzonego na rzecz pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

19.01.2022r. TŁUŚCIEC, 
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem marki Ford Transit, 62-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 0,7 promila alkoholu w organizmie. Wymienionemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.