Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 18.11.2019

Policyjna kronika zdarzeń 18.11.2019

01.02.2019 r. gm. Piszczac

W okresie od lutego 2019 r. do połowy listopada nieznany sprawca, wykorzystując dane osobowe 19-letniej mieszkanki gm. Piszczac założył konta na portalu społecznościowym, a następnie bez zgody i wiedzy umieścił na nim zdjęcia z wizerunkiem pokrzywdzonej.

17.11.2019 r. WOSKRZENICE DUŻE,

Na strzeżonym parkingu, nieznany sprawca z czterech ciągników siodłowych dokonał kradzieży modułów elektronicznych systemu AEBS, na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Lipna, na portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży telefon komórkowy wartości ponad 2 tys. zł, a następnie po otrzymaniu zapłaty nie przesłał zakupionego towaru oraz zaprzestał wszelkiego kontaktu z kupującym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. GRUNWALDZKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Białej Podlaskiej podczas legitymowania, na gorącym uczynku zatrzymali 28-letniego mieszkańca Małaszewicz, który posiadał przy sobie woreczek foliowy z substancją psychotropową w postaci mefedronu. Mężczyzna zatrzymany do wyjaśnienia w „policyjnym areszcie”. Postępowanie prowadzi  KMP Biała Podlaska.

18.11.2019 r.  MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. WARSZAWSKA

F-sze ZPI KP w Międzyrzecu Podlaskim, na gorącym uczynku zatrzymali 33- mieszkankę gm. Międzyrzec Podlaski, która kierowała samochodem osobowym marki Skoda będąc w stanie nietrzeźwości 1,66 promila alkoholu w organizmie.

17.11.2019 r. godz. 22:35,  BIAŁA PODLASKA,  ul. SOSNOWA 

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło 17.11.2019 roku około godz. 22:35 na ul. Sosnowej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 25-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, (trzeźwy), kierując samochodem osobowym Audi, podczas manewru omijania pieszych potrącił idącego mieszkańca Białej Podlaskiej, (trzeźwy), w wyniku czego pieszy doznał obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.