Policyjna kronika zdarzeń
Janów Podlaski Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 18.07.2018

Policyjna kronika zdarzeń 18.07.2018.

24.03.2010r.  BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.  Nieustalony sprawca zawarł w jednym z banków umowę na kartę kredytową, posługując się danymi osobowymi pokrzywdzonego. Przy użyciu karty dokonał wypłaty środków finansowych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.05.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP w Białej Podlaskiej wykonując czynności służbowe w sprawie wyłudzeń kredytów gotówkowych ustalili, że nieznany sprawca posługując się danymi personalnymi mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, bez wiedzy i zgody pokrzywdzonego uzyskał w jednym z banków kredyt, po czym nie podjął spłaty tego zobowiązania.

07.06.2018r MIĘDZYRZEC PODLASKI
Nieznany sprawca w jednej z firm w Międzyrzecu Podlaskim, puścił w obieg monetę o nominale 2 zł, która okazała się podrobiona.

18.07.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. KSIĘCIA WITOLDA
Przebywająca sama we własnym mieszkaniu w bloku wielorodzinnym 62-letnia mieszkanka miasta, w nieustalonych okolicznościach wypadła z okna swojego mieszkania znajdującego się na III piętrze, ponosząc śmierć na miejscu na wskutek doznanych obrażeń ciała. Czynności wykonywane były pod nadzorem Prokuratora decyzją którego ciało zabezpieczone zostało w prosektorium. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.07.2018r. JANÓW PODLASKI, 

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Leśna Podlaska który podejrzany jest o wybicie trzech szyb oraz wyrwanie ze ściany skrzynki z licznikiem elektrycznym i przewodami w jednym ze sklepów na terenie Janowa Podlaskiego, gdzie łączną wartości strat oszacowano na kwotę około 2000 zł. Mężczyzna usłyszał zarzutu i przyznał się do winy.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.