kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 18.06.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 18.06.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

22.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca doprowadził właściciela firmy transportowej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w ten sposób, że zaoferował pomoc w otrzymaniu stałych zleceń transportowych, a po otrzymaniu przelewu zerwał kontakt nie dotrzymując umowy, po czym usiłował doprowadzić mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem oferując taką samą pomoc. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.08.2015 r.gm. Rokitno,

Mieszkaniec gm. Leśna Podlaska dokonał uszkodzenia mienia w wynajmowanym przez niego domu jednorodzinnym na szkodę mieszkańca gm. Piszczac. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

15.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wystawił na portalu społecznościowym ogłoszenie z ofertą sprzedaży telefonu komórkowego, a następnie po uprzednim wprowadzeniu pokrzywdzonego w błąd co do wywiązania się z zawartej umowy przyjął za niego zapłatę po czym w zamian za zakupiony towar przesłał pokrzywdzonemu buty damskie typu szpilki.

18.06.2020r. BIAŁA PODLASKA,  ul. AUGUSTA FIELDORFA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali 45-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował pojazdem m-ki Skoda będąc w stanie nietrzeźwości z wynikiem 2,9 promila alkoholu w organizmie.

18.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA TYSIĄCLECIA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem VOLVO 59-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej  będącego w stanie nietrzeźwości: 1,3 promila alkoholu w organizmie. W/w zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi.

18.06.2020 r. TERESPOL UL. WOJSKA POLSKIEGO

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali 44-letniego mieszkańca Terespola, kierującego samochodem m-ki Iveco, w którym ujawniono niezgodność we wskazaniu drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.