Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Biała Podlaska Janów Podlaski Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 18.04.2018

Policyjna kronika zdarzeń 18.04.2018.

30 września 2016 r., GMINA BIAŁA PODLASKA
Wczoraj policjanci z Białej Podlaskiej zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili, że mieszkaniec gminy Biała Podlaska pożyczył od innego mieszkańca tej gminy 7.000 złotych, a następnie nie zwrócił ich w wyznaczonym terminie i zerwał kontakt z pokrzywdzonym.

18 kwietnia 2018 r., DROBLIN
Kryminalni z Janowa Podlaskiego ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży telefonu komórkowego marki Samsung Galaxy J3 oraz akumulatora samochodowego o łącznej wartości 800 złotych, na szkodę mieszkańca gminy Stara Kornica. Sprawcą okazał się być 37-latek z gminy Huszlew. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do popełnienia którego nie przyznał się.  Policjantom udało się odzyskać skradziony telefon. Trwają czynności zmierzające do odzyskania utraconego akumulatora.

18 kwietnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej zastosowała dozór Policji wobec 40-latka z Białej Podlaskiej, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną osobiście, telefonicznie i przez Internet. 40-latek jest podejrzany o to, że od listopada 2015 roku do 17 kwietnia 2018 roku uporczywie nękał mieszkankę Białej Podlaskiej w ten sposób, że notorycznie o różnych porach dnia i nocy przesyłał do niej wiadomości tekstowe, w których ubliżał jej, krytykował, poniżał, kierował groźby karalne pozbawienia życia. Ponadto pokrzywdzony wtargnął do miejsca pracy pokrzywdzonej, gdzie wszczął awanturę.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.