kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 18.01.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 18.01.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

18.01.2021r.  BIAŁA PODLASKA,  ul. OKOPOWA
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca w sposób nieuprawniony uzyskał dostęp do konta na internetowym portalu społecznościowym, należącego do pokrzywdzonej, a następnie podszywając się pod właścicielkę konta, wykorzystując komunikator internetowy, usiłował doprowadzić do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w kwocie 500 zł członka jej rodziny wysyłając do niego wiadomości z prośbą o przelanie przy pomocy płatności Blik lub przelewem wskazanej kwoty. Zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na zorientowanie się przez odbiorcę wiadomości o próbie oszustwa. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.01.2021 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. KĄPIELOWA
Nieznany sprawca na stronie internetowej portalu aukcyjnego doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w kwocie 850 zł wprowadzając pokrzywdzonego w błąd co do faktu dokonania płatności za kupiony w aukcji  przedmiot wirtualny w grze, poprzez przesłanie na adres e-mail pokrzywdzonego fałszywej informacji potwierdzającej płatność, co poskutkowało przesłaniem przedmiotu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.01.2021 r. PERKOWICE, 
Nieznany sprawca dokonał przejęcia konta komunikatora należącego do mieszkańca gm. Biała Podlaska, a następnie rozsyłał wiadomości z prośbą o pożyczkę, w wyniku czego mieszkanka gm. Rossosz przekazała kod BLIK, który został wykorzystany do wypłaty środków pieniężnych w kwocie ponad 500 złotych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca w jednej z bialskich drogerii dokonał kradzieży towaru w postaci maszynek do golenia o łącznej wartości ponad 500 złotych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.