kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 17-27.03.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 17-27.03.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

21.03.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany mężczyzna, w jednym ze sklepów dokonał kradzieży spodni i kurtki łącznej wartości niemal 600 złotych na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.02.2022r. gm. Leśna Podlaska
Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu aukcyjnego doprowadził mieszkańca gm. Leśna Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że oferując do sprzedaży klocki w kwocie niemal 420 zł, nie wywiązał się z warunków umowy, po otrzymaniu zapłaty za pomocą Blika nie dostarczył kupującemu przedmiotu transakcji, nie wrócił zapłaconych środków oraz zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.03.2022r. gm. Konstantynów
Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu społecznościowego, doprowadził mieszkańca gm. Konstantynów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie ponad 400 złotych w ten sposób, że oferując do sprzedaży radio budowlane nie wywiązał się z warunków umowy, zgłaszający po zapłaceniu za przesyłkę kodem BLIK nie otrzymał zamówionego towaru ani zwrotu należnych mu pieniędzy a konto sprzedającego zostało usunięte. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

25.03.2022r. JANÓW PODLASKI, ul. HENRYKA SIENKIEWICZA
Funkcjonariusze pełniąc służbę na posterunku w Janowie Podlaskim zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mercedes Sprinter, którym kierował 60-letni mieszkaniec gm. Platerów, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

19.03.2022r. gm. Biała Podlaska, 
Nieznany sprawca, dokonał wycięcia i kradzieży 8 sztuk drzewa w kompleksie leśnym, powodując straty na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.03.2022r. WYGODA, 
Funkcjonariusze KP Wisznice w trakcie kontroli drogowej samochodu m-ki Audi 100, którym kierował 22-letni mieszkaniec gm. Wisznice ujawnili niezgodności aktualnego wskazania drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

22.03.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Mężczyzna podający się za mieszkańca Olsztyna, za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego doprowadził mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w kwocie 2.400 zł poprzez wprowadzenie go w błąd co do zamiaru i możliwości wywiązania się z umowy sprzedaży gwintownicy elektrycznej zawartej za pośrednictwem portalu, który po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonego nie przesłał mu zakupionego towaru, jak również nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

27.03.2022r. RZECZYCA, ul. PROSTA 
Funkcjonariusze KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Renault 45-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski będącego w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

27.03.2022r.BIAŁA PODLASKA, ALEJA JANA PAWŁA II
Funkcjonariusze WRD Biłgoraj zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki BMW 23-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska będącego w stanie nietrzeźwości:1,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.03.2022r.KORCZÓWKA, 
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali kierującą samochodem osobowym m-ki Peugeot 32-letnią mieszkankę gm. Wohyń, będącą w stanie nietrzeźwości: 3,2 promila alkoholu w organizmie.Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.