kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 17-23.12.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 17-23.12.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

22.12.2020 r. TERESPOL, ul. WOJSKA POLSKIEGO
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol zatrzymali 34-letniego mieszkańca Terespola, który nie zastosował się do orzeczonego wyrokiem Sądu zakazu kierowania i będąc w stanie nietrzeźwości:3,2 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Renault. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

22.12.2020 r. PISZCZAC, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Piszczaca. Nieznany sprawca na internetowym portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży grę komputerową, za którą przyjął zapłatę, lecz do chwili obecnej nie przesłał jej zamawiającej i nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

22.12.2020 r. JANÓW PODLASKI,
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego KP Janów Podlaski ustalili sprawcę oszustwa dokonanego przy zakupie telefonu komórkowego m-ki wartości 3.000 zł na szkodę mieszkańca gm. Janów Podlaski, którym okazał się 25-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

20.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia powłoki lakierniczej zaparkowanego na parkingu samochodu m-ki AUDI, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA
Nieznany sprawca, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, dokonał oszustwa komputerowego w ten sposób, że bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie i przekazywanie danych poprzez nieuprawniony dostęp na portalu społecznościowego do konta mieszkanki Białej Podlaskiej, po czym wysłał z tego konta poprzez komunikator wiadomości do znajomych w/w, z prośbą o udostępnienie kodów blik w wyniku czego jedna z osób- mieszkanka Białej Podlaskiej przekazała sprawcy kod BLIK, który został zrealizowany poprzez wypłatę środków pieniężnych w kwocie 500 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.12.2020 r. HALASY, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 28-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem marki Mazda będąc w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ZYGMUNTA STAREGO
Nieznany sprawca, z zaparkowanego na niestrzeżonym parkingu osiedlowym, samochodu m-ki Opel, dokonał wycięcia z układu wydechowego katalizatora na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.12.2020 roku BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOLNOŚCI
Nieznani sprawcy, dokonali kradzieży z włamaniem do kiosku ruchu, poprzez wyjęcie szyby zabezpieczającej stanowisko obsługi klienta, a następnie kradzieży kilkunastu paczek papierosów oraz bilonu na szkodę firmy.Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.12.2020r. TERESPOL,ul. TOPOLOWA
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło w dniu 21.12.2020 roku około godz. 11:45. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 39-letni mieszkaniec gm. Terespol wykonując manewr cofania samochodem marki VW Sharan, potrącił pieszą, która na skutek upadku doznała obrażeń ciała. Uczestnicy trzeźwi. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

20.11.2020 r. POŚCISZE,
Nieznany sprawca, włamał się do nowobudowanego domu mieszkalnego, z wnętrza którego dokonał kradzieży różnych elektronarzędzi oraz przewodów elektrycznych na szkodę mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.