Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 17-20.05.2019

Policyjna kronika zdarzeń 17-20.05.2019

16.05.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. TEREBELSKA

Na terenie niestrzeżonego parkingu osiedlowego nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej elementów karoserii i przebicie opon samochodu osobowego Mercedes na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Ponadto ten sam sprawca dokonał uszkodzenia mienia poprzez zarysowanie powłoki lakierniczej karoserii i przebicie opon w samochodzie osobowymi Audi na szkodę mieszkańca. Białej Podlaskiej.

16.05.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. OKOPOWA
Na terenie garaży osiedlowych, nieznany sprawca skradł torebkę damską wraz z znajdującym się w niej telefonem komórkowym m-ki Xiaomi Redmi, portfelem z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

21.08.2017r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska realizując materiały własne ustalili , że 38-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, doprowadził mieszkańca miasta do niekorzystnego rozporządzania mieniem poprzez wprowadzenie w błąd, co do zamiaru spłacania zobowiązań powstałych w wyniku zakupu ratalnego urządzeń elektronicznych. Podejrzany 38-latek  przyznał się do zarzucanego mu czynu, złożył wyjaśnienia oraz dobrowolnie poddał się karze.

17.05.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. CEGLANA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 57-letniego mieszkańca gm. Łomazy, który kierował samochodem marki Skoda, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie.

17.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydz. d/w  z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP w Białej Podlaskiej realizując materiały własne w sprawie usiłowania kradzieży z włamaniem do szopy na działce na szkodę mieszkańca  Biała Podlaska ustalili i zatrzymali sprawcę tego czynu, którym okazał się 40 mieszkaniec gm. Biała Podlaska . Mężczyzna przyznał się do popełniania zarzucanego mu czynu, i dobrowolnie poddał się karze.

18.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA

Nieznani sprawcy, na terenie dokonali włamania do metalowego garażu z którego dokonali kradzieży sprzętu budowlanego w tym m.in. zagęszczarki, przecinarki do betonu, niwelatora, łyżki do koparki, szlifierki kątowej oraz drobnego sprzętu budowlanego. Ponadto z niezabezpieczonego nowobudowanego budynku produkcyjnego sprawcy skradli elektronarzędzia w postaci wkrętarki i młotowiertarki na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej oraz na szkodę mieszkanki gm. Rokitno.

18.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANA III SOBIESKIEGO
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 57-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym Citroen będąc     w stanie nietrzeźwości 0,8 promila alkoholu w organizmie.

19.05.2019r. WOSKRZENICE DUŻE, 

Ob. Białorusi kierowca ciągnika siodłowego m-ki MAN w trakcie postoju na parkingu w Woskrzenicach Dużych usłyszał dochodzące z wnętrza swojej naczepy głośne stukanie. W obecności f-szy Policji, KAS oraz Straży Granicznej wewnątrz naczepy ujawniono n/n mężczyznę nie posiadającego dokumentów. Całość materiałów wraz z osobą zostały przekazane zgodnie z właściwością Placówce Straży Granicznej w Białej Podlaskiej.

18.05.2019r. TERESPOL, 

Nieznany sprawca dokonał włamania do domku letniskowego usytuowanego w rejonie niezamieszkałym, po czym     z jego wnętrza skradł m.in. kilka butelek alkoholu oraz kilka kompletów kieliszków i szklanek na szkodę mieszkanki Terespola.

03.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. MIKOŁAJA KOPERNIKA 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca miasta. Nieznany sprawca na stronie internetowej zamieścił ofertę sprzedaży obiektywu marki „CANON”, a po otrzymaniu na konto pieniędzy nie przesłał zakupionego obiektywu i zerwał kontakt z kupującym.

19.05.2019r. TERESPOL,

Nieznany sprawca działając umyślnie zarysował ostrym przedmiotem dwa elementy karoserii samochodu osobowego marki Skoda na szkodę mieszkańca Terespola.

20.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca posługując się w pewnej części autentycznymi danymi osobowymi   i adresowymi dokonał podrobienia pieczątki lekarskiej w celu użycia za autentyczną. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.05.2019r. LEŚNA PODLASKA, ul. BIALSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Janów Podlaski zatrzymali 34- gm. Konstantynów, który kierował ciągnikiem rolniczym marki Ursus C-360 pomimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów wszystkich kategorii obowiązujący bezterminowo orzeczony przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej.

19.05.2019r. SŁAWACINEK NOWY,

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki Fiat  59-letniego mieszkańca Józefowa, będącego   w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie.

20.05.2019r. POŚCISZE, 

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj około godz. 16:30 w miejscowości Pocisze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że   kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen 19-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski trzeźwy,  wykonał manewr cofania z drogi dojazdowej do posesji na drogę asfaltową po czym zatrzymał się na jezdni. Na tył tego pojazdu najechał jadący rowerzysta 16-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski, trzeźwy. W wyniku  zdarzenia cyklista doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.