kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 17-19.09.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 17-19.09.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

18.09.2021r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca, włamał się do wnętrza wolnostojącego zręcznościowego automatu, skąd dokonał kradzieży otwartego pojemnika z monetami w nieustalonej na chwilę obecną kwocie, czym działał na szkodę właściciela automatu, tj. firmy z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.09.2021r. KOROSZCZYN,

Nieznani sprawcy na trasie przejazdu ciężarówki marki ze Słowenii do Polski, dokonali włamania do naczepy typu plandeka, a następnie z jej wnętrza, dokonali kradzieży sprzętu AGD w ilości około 509 opakowań na szkodę firmy z siedzibą w Łukowie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

18.09.2021r. KOZŁY,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej 54-letniego mieszkańca gm. Łomazy, który kierował motorowerem marki Toros pomimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

18.09.2021r. WILCZYN,

Nieznany sprawca, z zaparkowanego przy drodze samochodu ciężarowego marki Renault, po odcięciu rury wydechowej, dokonał kradzieży katalizatora na szkodę firmy z siedzibą w Rabka-Zdrój. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2021r.gm. TUCZNA, 

Nieznana osoba, za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wprowadziła w błąd mieszkankę gm. Tuczna co do wywiązania się z transakcji kupna sprzedaży kurtki znanej firmy w ten sposób, że otrzymała pieniądze za zakupiony towar i do dnia dzisiejszego nie zwróciła pieniędzy ani nie przesłała zamówionego towaru. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

16.09.2021r.gm. ZALESIE,

Nieznana osoba, doprowadziła do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi mieszkańca gm. Zalesie, w ten sposób, że założyła w/w konto inwestycyjne przesyłając adres logowania i dostępu do konta poprzez jednorazowe hasło, po czym dla uwiarygodnienia dokonała przelewu na przedmiotowe konto, po czym pokrzywdzony dokonał dwóch przelewów na przedmiotowe konto na łączną kwotę 800 zł. Postępowanie Prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.09.2021r. SZÓSTKA,

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji KP Międzyrzec Podlaski na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali kierującego motorowerem marki Romet 55-letniego mieszkańca gm. Drelów, będącego w stanie nietrzeźwości: 3,0 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

16.09.2021r. BIAŁA PODLASKA,

N/n sprawca, z terenu jednego z autokomisów, dokonał kradzieży złożonych przed budynkiem 10 szt. akumulatorów samochodowych, dwóch wkrętarek oraz 2 kompletów opon samochodowych na szkodę mieszkańca  Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca, w nieuprawniony sposób uzyskał dostęp do konta na internetowym portalu społecznościowym należącego do mieszkanki Białej Podlaskiej, utrudniając i uniemożliwiając jej automatyczne przetwarzanie danych informatycznych, a następnie wykorzystując komunikator internetowy rozesłał do jej znajomych m.in: mieszkanki. gm. Biała Podlaska prośbę o opłacenie zakupów na portalu ogłoszeniowym za kwotę 250 zł, co w/w uczyniła. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca, za pośrednictwem strony internetowej portalu ogłoszeniowego, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę  Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wprowadzając ją w błąd w ten sposób, że pod pozorem zakupu kurtki od pokrzywdzonej przesłał fałszywy link do odbioru płatności, a następnie wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych i pozyskał dane karty płatniczej przypisanej do rachunku pokrzywdzonej, po czym dokonał wypłaty środków . Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.09.2021r.gm. Terespol, 

Nieznany sprawca, za pośrednictwem strony internetowej na portalu ogłoszeniowym, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę  gm. Terespol do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wprowadzając ją w błąd w ten sposób, że pod pozorem zakupu płaszcza od pokrzywdzonej przesłał fałszywy link do odbioru płatności, a następnie wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych i pozyskał dane do rachunku pokrzywdzonej, po czym dokonał wypłaty środków. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

17.09.2021r. ok. godz. 00:40, BIAŁA PODLASKA,  ul. TEREBELSKA 

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło 17.09.2021 roku około godziny 0.40 na ulicy Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 22-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, nietrzeźwy –1,3 promila alkoholu w organizmie, (pobrano krew do badania na zawartość alkoholu), kierując samochodem Honda, w terenie zabudowanym, na prostym odcinku drogi, na mokrej nawierzchni nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i  wjechał autem w metalowe ogrodzenie posesji. W wyniku zdarzenia kierujący doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.09.2021r. KODEŃ,  ul. 1 MAJA

Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 41-letniego mieszkańca gm. Kodeń, który kierował motorowerem m-ki Romet, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 3 promile alkoholu.  Postępowanie prowadzi KP Terespol.

17.09.2021r.  LEŚNA PODLASKA,  ul. BIALSKA

Funkcjonariusze KP Janów Podlaski zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Audi 44-letniego mieszkańca gm. Leśna Podlaska, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.