Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 17-19.02.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 17-19.02.2020.

26.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Drohiczyn. Nieznany sprawca w nieuprawniony sposób z rachunku pokrzywdzonego dokonał przelewów środków pieniężnych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.02.2020 r. KODEŃ,
Nieznana osoba wykorzystując nieuwagę osób dokonała usunięcia słupków granicznych wbitych przez geodetę rozgraniczających sąsiadujące ze sobą działki, na szkodę mieszkańca gm. Kodeń. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

19.02.2020 r. WISZNICE,  ul. FABRYCZNA,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali do kontroli 43-letniego mieszkańca gm. Wisznice, który kierował samochodem osobowym m-ki Mercedes, w którym ujawniono niezgodności aktualnego wskazania drogomierza z danymi w bazie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

19.02.2020 r. WÓLKA PLEBAŃSKA,

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska podczas kontroli drogowej samochodu osobowego Opel Corsa, którym kierował 24-letni mieszkaniec gm. Wisznice, ujawnili niezgodność wskazania drogomierza z danymi ilości przejechanych kilometrów odnotowanymi w systemie.  Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.02.2020 r.  WÓLKA PLEBAŃSKA,

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj około godz. 6:40 na drodze W-812 w miejscowości Wólka Plebańska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym Audi 43-letnia mieszkanka gm. Łomazy –  trzeźwa,  za łukiem drogi jadąc od miejscowości Lisy w kierunku Białej Podlaskiej, na śliskiej nawierzchni jezdni nie dostosowała prędkości do warunków ruchu, skutkiem czego najechała na barierę ochronną na prawym poboczu drogi. W wyniku zdarzenia kierująca doznała obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA,

Nieznany mężczyzna uderzył w twarz mieszkankę gm. Łęczna, która w skutek uderzenia upadła na podłoże i straciła przytomność. Pokrzywdzona doznała obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

W okresie od 18.01.2020 do 24.01.2020 r. na terenie Francji nieznany sprawca dokonał bezprawnego uzyskania informacji z karty flotowej w ten sposób, że po przełamaniu elektronicznych zabezpieczeń dokonał szeregu nieautoryzowanych transakcji płatniczych na szkodę bialskiej firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

12.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem  w ten sposób, że bez jej wiedzy dokonał przelewu środków z rachunku bankowego należącego do pokrzywdzonej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. BRZESKA

Nieznany mężczyzna dokonał przywłaszczenia plecaka wraz z zawartością m.in. pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkańca gm. Czarna Białostocka. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.02.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. ŻELAZNA,

F-sze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem marki Seat 29-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 2,3 promila alkoholu w organizmie.

18.02.2020 r. DOBRYNKA, 

Prawdopodobnie w skutek zwarcia instalacji elektrycznej, doszło do powstania pożaru parterowego domu jednorodzinnego. W wyniku tego doszło do częściowego spalenia jego konstrukcji i wnętrza. Obrażeń ciała doznał właściciel posesji. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.