Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 17-18.03.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 17-18.03.2020.

18.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Gorzowa Wielkopolskiego, za pośrednictwem portalu aukcyjnego oferując do sprzedaży telefon komórkowy nie wywiązał się z warunków umowy. Zgłaszający po zapłaceniu za przesyłkę i jej odbiorze od kuriera stwierdził brak zamówionego towaru, w paczce znajdowały się puste opakowania po telefonie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca dokonał oszustwa na szkodę zgłaszającego mieszkańca Białej Podlaskiej, poprzez wprowadzenie go w błąd, co do możliwości zarobku krypto walutą. W związku z tym zgłaszający po uzyskaniu kredytu i dokonał ich transferu na założone konto krypto walut. Po tym w/w konto krypto walut zostało zablokowane. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.03.2020 r. KOBYLANY,

W okresie od dnia 8 do 15 marca 2020 n/n sprawcy dokonali kradzieży niemal 2 tys. litrów oleju napędowego z niezabezpieczonych zbiorników kontenerów chłodni kolejowych na szkodę firmy z/s w Małaszewiczach Dużych. 

31.01.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Nieznany sprawca podając nieprawdziwe dane personalne doprowadził mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że zaoferował sprzedaż telefonu komórkowego, a następnie po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonego nie przesłał zakupionego towaru, jak również nie zwrócił pieniędzy.

17.03.2020 r. SŁAWACINEK NOWY,

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia mienia poprzez podpalenie sterty słomy składowanej na polu, w wyniku czego spłonęło około 570 bel na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.