kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 17.11.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 17.11.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

17.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Sprawca podający się za mieszkankę Białegostoku, doprowadził bialczankę do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że odpowiedział na zamieszczoną przez pokrzywdzoną na stronie internetowej ofertę sprzedaży kurtki skórzanej i przesłał link do potwierdzenia transakcji. Po potwierdzeniu, której z konta pokrzywdzonej pobrana została kwota 500 złotych większa niż kwota zakupu, po czym kontakt został zerwany. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznana kobieta, posługująca się telefonem, doprowadziła mieszkanka Białej Podlaskiej, do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że odpowiedziała na zamieszczoną przez pokrzywdzoną na stronie internetowej ofertę sprzedaży zestawu do manicure i przesłała link do potwierdzenia transakcji gdzie po potwierdzeniu której, z konta pokrzywdzonej pobrane zostały środki w kwocie niemal 2 tys. zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP Biała Podlaska wspólnie z policjantami Wydziału Ruchu Drogowego ustalili, że 29-letni mieszkaniec miasta wbrew przepisom ustawy posiadać może środki odurzające. Ponadto ujawnili, że w/w kierował samochodem osobowym m-ki Subaru będąc pod wpływem środka odurzającego. W trakcie czynności przeszukania w/w pojazdu ujawniono i zabezpieczono marihuanę. Od 29-latka pobrano krew do badań z uwagi, iż tester wykazał u kierującego obecność substancji psychoaktywnej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.