Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Rossosz Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 17.09.2018

Policyjna kronika zdarzeń 17.09.2018.

17 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Nieznany sprawca ukradł portfel z kartami bankomatowymi i kredytowymi, dokumentami i pieniędzmi w kwocie 300 złotych, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Bialscy policjanci ustalili, że sprawcą kradzieży jest 21-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie, gdzie czeka na wykonanie czynności procesowych.

07 września 2018 r., GMINA ROSSOSZ
Wczoraj wisznicki komisariat został powiadomiony, że 29-latka z gminy Terespol ukradła portfel z dokumentami, kartą bankomatową i pieniędzmi w kwocie 170 złotych, na szkodę mieszkańca gminy Rossosz.

26 lipca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. 34 PUŁKU PIECHOTY
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że nieznany sprawca wykorzystał jego dane osobowe i wypełnił formularz wstąpienia do klubu firmy kosmetycznej. W wyniku tego pokrzywdzony otrzymał upomnienie do zapłaty kwoty 197,59 złotych za produkty, których nie zamawiał.

17 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. DŁUGA
29-latek z Białej Podlaskiej kierował motorowerem znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

08 września 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili sprawców uszkodzenia mechanizmu zamykająco–otwierającego drzwi wejściowe w jednym z bialskich klepów, do którego doszło w dniu 08 września 2018 r., a straty wyniosły 630 złotych. Sprawcami okazali się dwaj 20-latkowie z Białej Podlaskiej. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty, do popełnienia których przyznali się. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania trzeciego sprawcy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.