kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 17.08.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 17.08.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

17.08.2021r.BIAŁA PODLASKA
Nieustalony sprawca dokonał przywłaszczenia zagubionego w autobusie telefonu komórkowego na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.07.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca, za pośrednictwem strony internetowej sklepu, doprowadził mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, w ten sposób, że zaoferował sprzedaż mebli ogrodowych, gdzie po wpłacie pieniędzy na podany rachunek bankowy sprzedający nie przesłał kupującemu towaru, strona sklepu internetowego została zamknięta a kontakt ze sprzedającym zerwany. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.08.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkańca miasta do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że podczas sprzedaży przez jego żonę plecaka dziecięcego, sprawca złożył ofertę kupna tego przedmiotu, po czym sprzedający otrzymał wiadomość za pośrednictwem komunikatora internetowego wraz z linkiem, poprzez który pokrzywdzony zgodnie z żądaniem kupującego podał dane do swojej karty bankomatowej i kod CVC, czym autoryzował przelew. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.08.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dokonał oszustwa na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej w ten sposób, że bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych karty bankowej, w wyniku czego z rachunku bankowego pokrzywdzonej dokonano transakcji bezgotówkowej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.08.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca podający się w rozmowie telefonicznej za pracownika Biura Informacji Kredytowej, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej dokonał oszustwa na szkodę mieszkanki miasta w ten sposób, że wprowadził ją w błąd co do zaciągnięcia kredytu na jej osobę, w wyniku czego pokrzywdzona przesłała kod blik, który sprawca wykorzystał do wypłaty gotówki z jej rachunku bankowego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.