kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 17.08.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 17.08.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

13.08.2020 r. ZABŁOCIE, 
Nieznana osoba, dokonała uszkodzenia ściany zewnętrznej drewnianego budynku gospodarczego poprzez wyłamanie i wepchanie jej do środka budynku. W skutek czego powstały straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

15.08.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. WARSZAWSKA
Nieznany sprawca w okresie od 15.08.2020 r. do 16.08.2020 r. dokonał usunięcia i zaboru jednej flagi narodowej z Pomnika Armii Krajowej oraz drugiej flagi narodowej z Pomnika Powstańców Styczniowych. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.08.2020 r. GRABANÓW, 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podl. zatrzymali do kontroli drogowej sam. m-ki Honda, kierowany przez 65-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, któremu cofnięto administracyjnie uprawnienia do kierowania. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.08.2020 r. TERESPOL, ul. CZERWONEGO KRZYŻA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Terespol  wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego, ujawnili że 37-letni mieszkaniec Terespola kierował samochodem osobowym VW znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

08.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieustalony sprawca dokonał kradzieży pieniędzy oraz kamery na szkodę mieszkańca Białej Podl. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca w bliżej nieustalonych okolicznościach wszedł w posiadanie karty bankomatowej należącej do mieszkańca gm. Piszczac, po czym przy jej użyciu, dokonał wypłaty w bankomacie gotówki na szkodę zgłaszającego.

17.08.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży 4 sztuk wód toaletowych różnych marek na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

13.08.2020 r. KOBYLANY, 
Nieznany sprawca, dokonał zerwania plomb ochronnych a następnie, dostał się do wnętrza kontenera, skąd dokonał kradzieży części do samochodu na szkodę firmy logistycznej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

17.08.2020 r. OSSÓWKA,
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Janowie Podlaskim podczas kontroli drogowej pojazdu m-ki Renault Clio, którym kierowała mieszkanka Białej Podl. ujawnili niezgodność wskazań drogomierza ze stanem  w bazie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

17.08.2020 r. MISIE, 
W wyniku zaprószenia ognia przez nieznaną osobę, doszło do zapalenia się drewnianej nawierzchni jezdnej mostu o konstrukcji stalowej na rzece Krzna Południowa, w wyniku czego nadpaleniu uległa nawierzchnia mostu zbudowana z drewnianych belek. Z uwagi na zdemontowany w wyniku akcji gaśniczej fragment nawierzchni, most został wyłączony z użytku do czasu oceny jego stanu technicznego przez specjalistę z dziedziny budownictwa. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.