kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 17.06.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 17.06.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

26.05.2020 r. ZALUTYŃ, 
Policjanci powiadomienia zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Piszczac. Nieznany sprawca za pomocą portalu internetowego oferował do sprzedaży używany telewizor, a po otrzymaniu wpłaty na podane konto bankowe nie wysłał zamówionego towaru, nie zwrócił pieniędzy i zerwał wszelki kontakt.Postępowanie prowadzi KP Terespol.

16.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca wykorzystując sen pokrzywdzonego, z zajmowanego przez w/w pomieszczenia akademika, gdzie odbywał kwarantannę, dokonał kradzieży należącego do niego telefonu komórkowego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP Biała Podlaska na podstawie materiałów własnych ustalili, iż jednym ze sprawców zaistniałego w dniu 26 stycznia 2020 roku w Białej Podlaskiej pod lokalem pobicia mieszkańców Białej Podlaskiej jest 22-letni bialczanin. Sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.