Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 17.06.2019

Policyjna kronika zdarzeń 17.06.2019

17.06.2019 r. PISZCZAC,  ul. CMENTARNA

Nieznani sprawcy dokonali pobicia mieszkańca gm. Biała Podlaska w ten sposób, że zadawali pokrzywdzonemu uderzenia pięściami, czym doprowadzili do jego upadku na podłoże, a następnie kopali leżącego po całym ciele, w wyniku czego doznał on obrażeń ciała. W trakcie zajścia doszło do zagubienia przez pokrzywdzonego telefonu marki Huawei P20 Lite, którego nie udało się odnaleźć, a który mógł zostać przywłaszczony po jego znalezieniu.

14.06.2019r. DOKUDÓW PIERWSZY, 

Mieszkaniec gm. Łomazy dokonał samowolnego wykoszenia trawy z pola będącego własnością mieszkanki gm. Biała Podlaska , przywłaszczając nie mniej niż 10 bel siana, na szkodę zgłaszającej.

17.06.2019r. OKCZYN, 
Nieznany sprawca dokonał dwukrotnego podpalenia ściółki leśnej, powstały pożar uszkodził drzewa sosnowe na obszarze ok. 1,2 ha. Wartość strat 3000 zł. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

17.06.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska w trakcie realizacji informacji własnej ustalili, że 66-letni mieszkaniec miasta w miejscu swojego zamieszkania handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu n/n pochodzenia oraz papierosami bez polskich znaków akcyzy. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalono osoby, które w dniu 17.06.19 kupiły od w/w tego typu alkohol. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.06.2019r. WOSKRZENICE DUŻE,

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 16.06.2019 r. w miejscowości Woskrzenice Duże. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem Yamaha, 26-letni mieszkaniec gm. Terespol, trzeźwy, jadąc pasem do jazdy na wprost w kierunku m. Terespol, stracił panowanie nad jednośladem, doprowadzając do wywrócenia się, a następnie wpadł do pobliskiego rowu. Motocyklista doznał obrażeń ciała, przewieziony do szpitala.

17.06.2019r. ROWINY, 

Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem m-ki 52-letniego mieszkańca gm. Wisznice będącego w stanie nietrzeźwości 1,9 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.