kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 17.02.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 17.02.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

15.02.2022r. DUBICA GÓRNA,
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki Audi, 24-letniego mieszkańca gm. Podedwórze, którego badanie urządzeniem wykazało, że znajduje się pod działaniem narkotyków. Od w/w pobrano krew do badań. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

17.01.2022r. BIAŁA PODLASKA,  ul. GABRIELA NARUTOWICZA 
Nieznany sprawca przywłaszczył uprzednio zagubiony telefon komórkowy na szkodę zgłaszającej mieszkanki gm. Kobylany. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

16.02.2022 GM. LEŚNA PODLASKA
Nieznany sprawca wszedł na teren nieogrodzonej posesji, a następnie wybił trzy szyby w samochodzie osobowym marki Opel. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego mieszkańca gm. Leśna Podlaska  na kwotę 1500 złotych.

12.01.2022r.GM. MIĘDZYRZEC PODLASKI
Mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski na portalu internetowym zamówił od sprzedającego 4 tony pelletu, za który po wcześniejszym uzgodnieniu ze sprzedającym dokonał przedpłaty w kwocie 500 złotych. Do chwili obecnej pokrzywdzony nie otrzymał zamówionego towaru, jak i nie zwrócono mu pieniędzy. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

16.02.2022r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca za pomocą portalu społecznościowego podszywając się pod mieszkankę Terespola nakłonił jej siostrę do wygenerowania i przesłania sześciu kodów BLIK a następnie doprowadził ją do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 1000 zł poprzez wypłatę pieniędzy z jej konta w Banku. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

17.01.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca dokonał włamania do mieszkania, skąd dokonał zaboru w celu przywłaszczenia pieniądze oraz dwa zegarki na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.