kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 17.01.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 17.01.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

09.01.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. STACYJNA
Nieznani sprawcy, dokonali uszkodzenia mienia w ten sposób, ze wybili szybę w głównych drzwiach wejściowych do budynku. Straty oszacowano na kwotę ponad tysiąca złotych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

11.01.2022r.gm. ŁOMAZY,
Nieznany sprawca, na portalu społecznościowym doprowadził mieszkankę gm. Łomazy do niekorzystnego rozporządzania mieniem w kwocie ponad 200 złotych poprzez wprowadzenie w błąd co do zamiaru wywiązania się z zawartej umowy kupna sprzedaży oferowanych urządzeń elektronicznych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.01.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca, doprowadził 47-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi poprzez wprowadzenie go w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy sprzedaży odtwarzacza multimedialnego zawartej za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego. Zakupionego towaru ani zwrotu pieniędzy pokrzywdzony nie otrzymał do dnia dzisiejszego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.01.2022r. DUBÓW,
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Skoda 34-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska będącego w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.