kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 16-21.06.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 16-21.06.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

21.06.2021r. TERESPOL,ul. KODEŃSKA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 28-letniego mieszkańca gm. Terespol, który kierował motorowerem m-ki ROMET w okresie sądowego zakazu kierowania. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

21.06.2021r. SZACHY
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego z KP w Międzyrzecu Podl. zatrzymali 40-letniego mieszkańca gm. Drelów, który, nie stosując się do wydanego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, kierował samochodem osobowym m-ki VW Transporter będąc w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

14.06.2021r. JANÓW PODLASKI,
Mieszkanka Janowa Podlaskiego została doprowadzona do niekorzystnego rozporządzenia mieniem za pośrednictwem sklepu internetowego, podczas transakcji kupna basenu. Pokrzywdzona wpłaciła pieniądze na podany rachunek bankowy, nie otrzymała zamówionego towaru, strona internetowa sklepu w chwili obecnej już nie istnieje. Sprzedający nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.06.2021r. WYSOKIE,
Nieustalony sprawca, za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, doprowadził mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem oferując do sprzedaży ubranie robocze w postaci spodni, kurtki oraz butów, a następnie po otrzymaniu zapłaty zerwał kontakt z kupującym nie wysyłając zakupionego towaru ani nie dokonując zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.