kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 16-20.07.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 16-20.07.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

06.05.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, posłużył się danymi osobowymi oraz podpisał mandat karny za jazdę bez ważnego biletu za mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

19.07.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznani sprawcy, dokonali zniszczenia mienia poprzez rozbicie przedniej szyby w zaparkowanym na posesji pojeździe marki BMW na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.07.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. ORZECHOWA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 44-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem m-ki VW w okresie obowiązywania zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi wydanego przez Sąd. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.06.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
Nieznani mężczyźni, działając wspólnie w porozumieniu dokonali w jednej z bialskich drogerii, kradzieży kosmetyków i akcesoriów  drogeryjnych wraz z koszykiem sklepowym na szkodę sklepu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

15.07.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, na portalu internetowym doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że zamieścił ogłoszenie dotyczące sprzedaży mleka, po czym po otrzymaniu zapłaty kontakt ze sprzedającym się urwał, pokrzywdzony nie otrzymał zamówionego towaru jak również zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.07.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. BALLADYNY
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj około godziny 16.30 w Międzyrzecu Podlaskim na ul. Balladyny. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 14-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego kierując rowerem, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej motocyklistce, 16-letniej mieszkance Międzyrzeca Podlaskiego – z uprawnieniami, doprowadzając do bocznego uderzenia w bok motocykla, który dodatkowo uderzył w stojący samochód marki Renault. W wyniku zdarzenia uczestnicy przewiezieni zostali do szpitala.

20.07.2021r. BIELANY,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Wisznice zatrzymali 33-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym m-ki BMW będąc w stanie nietrzeźwości 0,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

19.07.2021 r. POŁOSKI,
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego  KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 24-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,1 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem marki VW Passat. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.