kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 16-19.12.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 16-19.12.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

19.12.2021r. KOBYLANY,  ul. WARSZAWSKA
Funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego mieszkańca Terespola, który kierował samochodem osobowym marki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości 1,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

19.12.2021r. DUBICA GÓRNA, 
Funkcjonariusze zatrzymali 67-letniego mieszkańca gm. Wisznice, który kierował samochodem osobowym m-ki Seat, będąc w stanie nietrzeźwości 0,8 promila alkoholu w organizmie.Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

19.12.2021r. DERŁO,
Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 59-letniego mieszkańca gm. Rokitno, który kierował samochodem osobowym marki VW, będąc w stanie nietrzeźwości 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

18.12.2021r. SŁAWATYCZE,  ul. RYNEK
Funkcjonariusze zatrzymali 61-letniego mieszkańca gm. Sławatycze, który kierował samochodem osobowym m-ki Mercedes pomimo wydanej decyzji starosty o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

18.12.2021r.gm. Biała Podlaska 
Nieznany sprawca, korzystający z sieci Internet doprowadził mieszkankę  gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzania mieniem w kwocie 1200 zł w ten sposób ,że działając pod pozorem chęci zakupu oferowanej przez pokrzywdzona na portalu ogłoszeniowym odzieży skontaktował się z nią za pośrednictwem komunikatora, a następnie po uzyskaniu adresu e-mail przesłał zgłaszającej wiadomość z linkiem przekierowującym na stronę udającą witrynę banku i po podaniu loginu i hasła dodał nowe urządzenie do bankowości elektronicznej, po czym używając kodu BLIK wypłacił w/w środki pieniężne. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.12.2021r.MAŁASZEWICZE DUŻE,  ul. WARSZAWSKA
Funkcjonariusze ITD w czasie przeprowadzanej kontroli drogowej ciągnika siodłowego marki VOLVO ujawnili, że kierujący pojazdem 47-letni obywatel Białorusi użył w obrocie gospodarczym przerobionego narzędzia pomiarowego w postaci tachografu, który zainstalowany był w pojeździe. 47-latek zatrzymany został do wyjaśnienia. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

18.12.2021r. DUBICA GÓRNA, 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 63-letniego mieszkańca  gm. Wisznice, który kierował samochodem osobowym m-ki Citroen będąc w stanie nietrzeźwości 1,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

18.12.2021r.BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA
Funkcjonariusze zatrzymali 18-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki Opel, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,1 promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.12.2021r. WYSOKIE, DROGA K2
Funkcjonariusze zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Vw 46-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który kierował pojazdem pomimo wydania decyzji o cofnięciu uprawnień przez starostę. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.12.2021r. TERESPOL, 
Nieznany sprawca poprzez przełamanie elektronicznych zabezpieczeń uzyskał dostęp do konta w banku należącego do mieszkanki Terespola. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

17.12.2021r.BEREZÓWKA, 
Policjanci zatrzymali 53-letnią mieszkankę gm. Zalesie, która nie zastosowała się do orzeczonego wyrokiem sądu zakazu kierowania i kierowała samochodem osobowym marki Mercedes w ruchu lądowym. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.