Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 16-18.08.2019

Policyjna kronika zdarzeń 16-18.08.2019

14.08.2019 r. BOHUKAŁY,

Nieznany sprawca dokonał włamania do budynku mieszkalnego, skąd skradł wędki koloru czarnego oraz skrzynkę z akcesoriami wędkarskimi na szkodę mieszkanki  gm. Terespol.

18.08.2019r. WISZNICE,   ul. WŁADYSŁAWA ZAWADZKIEGO
Funkcjonariusze  Zespołu Dzielnicowych KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki VW Golf 24-letniego mieszkańca gm. Zalesie, będącego w stanie nietrzeźwości: promil alkoholu w organizmie.

16.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca dokonał kradzieży, pozostawionego bez zabezpieczenia przy bloku mieszkalnym, roweru marki CAMBER ONILL na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

26.07.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferował do sprzedaży buty. Pomimo dokonania przez pokrzywdzonego zapłaty, nie otrzymał on zamówionego towaru jak też zwrotu pieniędzy.

09.08.2019r. DOŁHA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Drelów. Nieznany sprawca oferował na portalu ogłoszeniowym pojazd quad, a po otrzymaniu zaliczki nie wywiązał się z transakcji urywając kontakt z kupującym. Pokrzywdzony nie otrzymał zwrotu wpłaconej zaliczki.

09.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. PLAC WOLNOŚCI

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia aluminiowego elementu dachu zainstalowanej na Placu Wolności w Białej Podlaskiej sceny, poprzez przełamanie jednej z rurek, będącej elementem konstrukcji belki tego dachu na szkodę Bialskiego Centrum Kultury.

16.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA

Nieznany sprawca w restauracji znajdującej się na terenie Centrum Handlowego dokonał przywłaszczenia portfela z zawartością dokumentów i pieniędzy na szkodę mieszkańca gm. Sosnówka.

16.08.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA

F-sze WRD KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem BMW mieszkańca Białej Podlaskiej będącego w stanie nietrzeźwości: 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.