Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 16-18.07.2019

Policyjna kronika zdarzeń 16-18.07.2019

12.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze ZPI tut. KMP po ujęciu obywatelskim, zatrzymali na gorącym uczynku zdarzenia 33-latka (bez stałego miejsca zamieszkania), który podejrzewany jest o dokonanie kradzieży z włamaniem do pokoi w jednym z domów studenckich. Gdzie w jednym z pokoi dokonał kradzieży m.in. laptopa i pendriva na szkodę mieszkanki miasta.

17.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Dwaj n/n mężczyźni, w jednej z restauracji na terenie miasta, doprowadzili mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi, w ten sposób, że wprowadzili pokrzywdzoną w błąd co do ilości wydanych pieniędzy w czasie ich rozmieniania.

17.07.2019r. CICIBÓR DUŻY, 

30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej dokonał umyślnego uszkodzenia pojazdu marki BMW, w ten sposób, że rzucając kamieniami, dokonał wybicia trzech szyb na szkodę mieszkańca gm. Kodeń. Sprawcę zatrzymano i osadzono w „policyjnym areszcie”.

17.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. PRZECHODNIA

Nieznany sprawca wykorzystując fakt pozostawienia otwartego samochodu osobowego Volvo, stojącego na parkingu dokonał zaboru w celu przywłaszczenia pozostawionej na tylnym siedzeniu torby z zawartością m.in: telefonu komórkowego marki Xiaomi oraz portfela z pieniędzmi i dokumentami na szkodę mieszkanki Warszawy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.07.2019r. RZECZYCA, ul. RADZYŃSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 38-letniego ob. Rosji, który kierował samochodem ciężarowym Mercedes Actros będącego w stanie nietrzeźwości 2,2 promila alkoholu w organizmie.

17.07.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. SOKULSKA
Funkcjonariusze WRD KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 43-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym Ford, będąc w stanie nietrzeźwości 2,9 promila. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

14.07.2019r.  BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca dostał się do wnętrza budynku, a następnie usiłował dokonać kradzieży spalinowej myjki ciśnieniowej, jednak zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na brak możliwości wywiezienia przedmiotowej myjki, pozostawiając ją na skrzyni ładunkowej zaparkowanego na terenie posesji pojazdu na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

16.07.2019r.  BIAŁA PODLASKA,  ul. ORZECHOWA 

Nieznany sprawca z niezabezpieczonego, zaparkowanego samochodu marki Mercedes wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej dokonał kradzieży torebki z zawartością pieniędzy, portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkańców gm. Biała Podlaska. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy.

30.06.2019r. STYRZYNIEC, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. N/n sprawca za pośrednictwem sklepu internetowego oferował sprzedaż trampoliny. Pokrzywdzona wpłaciła pieniądze na rachunek bankowy  i do dnia zgłoszenia nie otrzymała zamówionego towaru, ani zwrotu wpłaconych pieniędzy. Brak kontaktu ze sprzedającym.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.