kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 16-17.11.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 16-17.11.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

30.09.2021r. BIAŁA PODLASKA,
W niezamieszkałym budynku mieszkalnym nieznany sprawca dokonał kradzieży furtki ogrodzeniowej oraz uszkodzenia drzwi wejściowych do pomieszczenia na parterze budynku oraz drzwi wejściowych do pomieszczenia na I piętrze budynku. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.10.2021r.gm. SOSNÓWKA,
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkankę gm. Sosnówka do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w kwocie 3.500 zł w ten sposób, że podczas wypłaty pieniędzy z konta pokrzywdzonej w kwocie 5.000 zł została zaksięgowana wypłata opiewającą na kwotę 8.500 zł. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

17.11.2021r.gm. Międzyrzec Podlaski, 
Nieznany sprawca, wykorzystując nieobecność domowników,  po wejściu do domu jednorodzinnego przez niezabezpieczone drzwi z tyłu budynku dokonał włamania do jednego z mieszkań, a następnie z jego wnętrza dokonał kradzieży biżuterii na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Następnie sprawca włamał się do drugiego mieszkania w tym samym budynku, z wnętrza którego  skradł biżuterię na szkodę mieszkanki gm. Międzyrzec Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

17.11.2021r. KOBYLANY, 
Nieznani sprawcy, poprzez zerwanie plomb zabezpieczających dokonali włamania do dwóch kontenerów przewożonych na wagonach pociągu relacji Republika Federalna Niemiec – Polska, z wnętrza których dokonali kradzieży części samochodowych. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

11.11.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie i przekazywanie danych przez co w sposób nieuprawniony uzyskał dostęp do konta poczty e-mail oraz dostęp do konta portalu społecznościowym należącego do mieszkanki Białej Podlaskiej,dokonując zmiany haseł dostępowych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

17.11.2021r. WISZNICE, ul. WŁADYSŁAWA ZAWADZKIEGO
Funkcjonariusze zatrzymali 32-letniego mieszkańca gm. Jastków, który kierował samochodem m-ki Dacia, pomimo zakazu prowadzenia pojazdami mechanicznymi orzeczonego przez sąd. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

16.11.2021r.gm. Piszczac, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę gm.Piszczac do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że za pośrednictwem portalu społecznościowego  zaoferował do sprzedaży THERMOMIX, za który pokrzywdzona wpłaciła pieniądze na podany rachunek bankowy, jednak dotychczas nie otrzymując zamówionego towaru, jak też zwrotu wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

17.11.2021r.gm. Terespol
Nieznana osoba, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadziła 33-letniego mieszkańca gm.Terespol do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że zaproponowała płatność za przedmiot wystawiony do sprzedaży na portalu ogłoszeniowym za pośrednictwem strony internetowej i przesłała link, a następnie pozyskując dane pokrzywdzonego zawarła na niego dwa  kredyty w nieustalonych bankach.Postępowanie prowadzi KP Terespol.

17.11.2021r. PRZECHÓD, 
Funkcjonariusze, na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 60-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który kierował samochodem osobowym marki VW Golf będąc w stanie nietrzeźwości: 2,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.